Başkan Oto Boyasız Göçük Giderme Tamir Bakım Servisi

®

bizi takip edin!

Oto kaporta aksamında oluşmuş hasarların orjnalliği bozulmadan boyasız eski haline getiriyoruz.

Murat Kurşun - Cirane Allah Allah & Yardile & Dalale ( Yeni )

  PDR(boyasız göçük düzeltme, paintless  dent repair) uygulaması göçük düzeltme sistemi olarak uygulanmaktadır. Dış darbeler sonucu (taş, diğer vuruklar, dolu hasarları vb.gibi) aracın kaporta aksamında saç ve alüminyum alaşımlı paneller üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği macunlu olmayan bölgelerde kaporta göçüklerinin özel el aletleri ve Amerikan menşeli el aletleri ile aracın boyasına zarar vermeden ve herhangi bir boyama işlemi gereksinimi olmadan düzeltilerek eski haline minimize edilmiş olarak getirilme tekniği ve uygulamasıdır.

 

 Aracınızın hasarlarına yapılan her türlü boyasız göçük düzeltme onarımında aracınızın satış değerinde herhangi bir kayıp olmadığını ve orijinalliğinin bozulmadığını gözetmekteyiz.

 

  Düzeltme işlemine tabi tutulan panel / paneller üzerindeki boyasız göçük onarımları orijinal düzeyde ve değer kaybının olmamasına sebebiyetle bütçe maliyeti açısından oldukça ekonomiktir. Diğer yönden hasarlı bir panel / panellerin boyanarak düzeltilmesi

Başkan Oto *Boyasız Göçük Düzeltme (PDR-Paintless dent repair)

işlemi hem maliyetli hem de aracınızı değer kaybına uğratacaktır, zamandan dolayı süre kaybına etken olacaktır.

 

  Boyasız Göçük Düzeltme işleminde aracınızın onarım hizmeti kısa süre içinde yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir. Hasarın boyutuna göre onarım süresi değişmektedir, minimum 5 cm’ye kadar olan boyanın hasar görmediği göçüklerde bu süre birkaç saate kadar indirgenmektedir.

Hasarlı panellerde boyanan, macun kullanılmış bölgelerde ufak bir darbe, çarpma, vs. gibi durumlarda macun geri atarak boya çatlağı durumu meydana gelmektedir, dolayısı ile hasarlı panellerde boyasız göçük onarımı uygulamasını faydalı ve avantajlıdır.

 

  Göçük olan panel yada panel bölgelerinde boyanın kırık, çatlak olmaması durumunda boyasız kaporta göçük düzeltme aparatları, el aletleri veya yapıştırmalı, vakumlu göçük çektirme özel el aletleri ile onarım sürecini tamamlanmaktadır. Panellerin kırılma noktasında yapılan onarımlarda onarım oranı her zaman düşmektedir. Bu alanda sert  zemin oluşturduğundan kırılma noktalarında boyasız bir şekilde tarafımızdan minimize edilmektedir.

Vizyonumuz: 

 

Et ve et ürünleri sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı ve sağlığa uygunluk (hijyen) kurallarıyla içiçe, hızlı, güvenilir şekilde kahvaltı çeşitleri ile sektöründe de sürdürülebilirliği barındıran büyüme sağlayarak hizmet anlayışıyla  ilk akla gelen ve tercih edilen mahal markası olmak.

 

Yüksek kalite ve fiyat oranını ürünlerin geniş yelpazesi ile tüketicilerin beklentilerini rant düzeye çıkarmak.

 

Damak tadına göre yöresel lezzetlerimizi siz değerli tüketicilerimizin geleneklerine göre tatların birleşimini oluşturarak sevdirmek,

 

Asırlık et deneyimini tüm değerleriyle içine alarak üreticiden tüketiciye odaklı hale getirerek, ürünlerimizi et mahal markasıyla Türkiye’ye ve sınırlarımızın ötesine taşımak.

Misyonumuz:

 

Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler sayesinde yerel ve ulusal düzeyde güvenilir, sağlam bir firma olmak.

 

İnsan sağlığını tehdit edecek her türlü unsurlardan uzak et-süt ürünlerini tüketmenin tüm kesimin hakkı olduğu görüşünü savunarak, sosyal düzeyde toplum sağlığına odaklı, doğal ürünleri sunarak mutlu, sağlıklı  nesillerin yetişmesinde katkıda bulunmak.

 

Doğal ve kaliteli ürünler ile tüm dünyada lider bir marka haline gelmek.

 

Tüketicilerimizin ürünlerimizi istediği her yerde güvenle ulaşılabilir hale getirmek, sektörün ilk tercihleri haline gelmek.